ماژول سایدبار

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

ماژول سایدبار

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
اسکن سطوح
  • ثبت نام کاربران
  • icon7
  • English (UK)

اسکن سطوح و سازه های بتنی 

 

beton

  

تکنولوژی GPR یا همان رادار نفوذ گر در زمین با ارسال امواج رادیویی به درون زمین جهت کاوش و اکتشاف اعماق زمین مورد استفاده قرار می گیرد تفکیک لایه به لایه خاک با محتویات هر لایه با ارائه تصویر سه بعدی امکان بررسی ، حفره ها و فضاهای خالی زیر زمینی , ترک ها , ضخامت سطوح و انواع رانش و ریزش و.... را به کاربر ارائه می کند.

کاربرد ها: 

beton4

 icon1 اندازه‌گیری ضخامت لایه‌های سیمان و بتن

 

icon2 شناسایی لوله‌ها، مجاری آب، تاسیسات و ... گذرنده از داخل هر سازه 

 

icon3 شناسایی موقعیت کابل‌های کششی و میلگردها

 

icon4تهیه نقشه دقیق آرماتوربندی  

 

icon8

انجام بازدیدهای دوره‌ای جهت شناسایی حفرات و تخریب‌های ایجاد شده در سازه

s5 logo5

شرکت آمود با برخورداري از مديران و كارشناسان توانمند در حوزه خريد و تداركات در كنار بهره مندي از تجارب فعاليت هاي بين المللي شركت و همچنین فعالیت در زمینه تامين تحهيزات و انجام پروژه هاي آشكار سازي زیر سطحی و ژئوفیزیکی این شرکت را به يكي از مجموعه هاي داراي قابليت هاي رقابتي در عرصه تامين تجهيزات و اجرای انواع پروژه های شناسایی تاسیسات زیر سطحی در زمینه های نفت و گاز و آب و فاضلاب بدل ساخته است
تامين انواع كالا در حوزه هاي مختلف نفت،‌ گاز، ‌پتروشيمي،‌ نيروگاهي و صنايع آب و فاضلاب، همچنين اجراي پروژه هاي آشكار سازي زير سطحي از جمله فعاليت اين شركت در اين عرصه به شمار مي آيد