ماژول سایدبار

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

ماژول سایدبار

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
شناساییی انشعابات
  • ثبت نام کاربران
  • icon7
  • English (UK)

service mojaz1

با توجه به اهمیت آب در جهان امروز و شرایط آب و هوایی و اقلیمی کشور عزیزمان ایران ، کاهش آب های بدون درآمد بسیار پر اهمیت می باشد الگوهای جهانی کاهش آب های بدون درآمد و تکنیک های پیشرفته ی نظارت بر مصرف و شبکه تاسیسات آب و سیستم های آشکارساز با تکنولوژی های بالا امکان موفقیت و دستیابی به این هدف را ممکن می سازند.
service mojaz2

مطابق با الگوهای جهانی میانگین حجم آب بدون درآمد در بخش انشعاب های غیر مجاز 5 تا 10 درصد از کل آب بدون درآمد می باشد. 
در اغلب کشورهای در حال توسعه همانند کشور ایران این میزان آب بدون درآمد در بخش انشعابات غیر مجاز به دلیل نبود قوانین شدید بازدارنده و مشکلات حقوقی و دیگر دلایل مربوط به زمان جنگ و بازسازی کشور و .... متغییر و گاها بیش از 25 تا 30 درصد در برخی مناطق و استانها می باشد.
 
در کشور ژاپن آب بدون درآمد در بخش انشعابات غیر مجاز پس از جنگ جهانی دوم بیش از 50 درصد کل آب بدون درآمد کشور بوده و میانگین میزان آب بدون درآمد کشور 56 درصد بوده است.
در حال حاضر کشور ژاپن با آب بدون درآمد میانگین زیر 10 درصد جزء بهترین کشورهای جهان در این زمینه می باشد.
شرکت آمود امیدوار است با انتقال دانش کاهش و مدیریت آب بدون درآمد و بهره گیری از جدیدترین ابزارهای آشکارسازی گامی در راستای کاهش آب بدون درآمد در کشور بردارد

s5 logo5

شرکت آمود با برخورداري از مديران و كارشناسان توانمند در حوزه خريد و تداركات در كنار بهره مندي از تجارب فعاليت هاي بين المللي شركت و همچنین فعالیت در زمینه تامين تحهيزات و انجام پروژه هاي آشكار سازي زیر سطحی و ژئوفیزیکی این شرکت را به يكي از مجموعه هاي داراي قابليت هاي رقابتي در عرصه تامين تجهيزات و اجرای انواع پروژه های شناسایی تاسیسات زیر سطحی در زمینه های نفت و گاز و آب و فاضلاب بدل ساخته است
تامين انواع كالا در حوزه هاي مختلف نفت،‌ گاز، ‌پتروشيمي،‌ نيروگاهي و صنايع آب و فاضلاب، همچنين اجراي پروژه هاي آشكار سازي زير سطحي از جمله فعاليت اين شركت در اين عرصه به شمار مي آيد